blog w budowie

Cześć!


Moja strona jest aktualnie w trakcie przebudowy.
Jeśli chcesz zapoznać się z moimi zdjęciami
lub ofertą - zapraszam na instagrama.

FAQ


FAQ czyli najczęściej zadawane pytania.

Sesja trwa od 30 do 120 minut, ale właściwie tylko w teorii. Poświęcam Wam tyle czasu ile to możliwe i raczej nie spoglądam na zegarek, chyba że tego dnia czeka mnie jeszcze jedna sesja..

Sesje w większości realizuję na Śląsku, ale umówienie się ze mną w innej części kraju nie sprawia problemu. Powyżej 30 km od Katowic doliczany jest jednak dojazd i w przypadku dalekich podróży - koszt noclegu.

Koszt sesji różni się w zależności od typu, jak i pakietu. Wszystkie ceny dostępne są w zakładce OFERTA. Na ostateczną kwotę wpływa wiele czynników: ilość zdjęć, ilość osób, dodatki takie jak odbitki, obrazy, wysyłka produktów, dojazd.

Ilość zdjęć zależy od wybranego pakietu. Podczas sesji wykonuje około 500-1500 zdjęć, więc nie musisz się martwić, że nie znajdziesz tam czegoś dla siebie. Tak samo jest z czasem oczekiwania. W zależności od wybranego pakietu, a także tego jak szybko wybierzesz miniaturki, czas może się różnić. Maksymalnie wynosi 30 dni roboczych.

W zależności od rodzaju oraz pakietu, który wybierzesz, w sesji może wziąć udział od 1 do nawet 5 osób. Dodatkowe osoby są dodatkowo płatne, ponieważ wymaga to poświęcenia więcej czasu zarówno na sesji, jak i podczas obróbki.

Zapisy otwieram co miesiąc, mniej więcej w trzecim tygodniu mam możliwość ustalenia wolnych dat. W pierwszej kolejności kontaktuję się z osobami, które pisały do mnie w sprawie terminu, więc właściwie możesz napisać w każdej chwili, a gdy tylko będę znała dni, w których mogę pracować - od razu Ci odpiszę.

To bardzo częsty powód Waszej niechęci do skorzystania z usług. Nie ma się czym martwić! Staram się jak tylko mogę, by zdjęcia były naturalne, więc mało u mnie typowego pozowania. Skaczemy, biegamy, bawimy się i przy tym uśmiechamy, bo uśmiech jest najważniejszy!

Jeśli masz miejsce, w którym chciałabyś by odbyła się sesja - śmiało o nim napisz. Jeśli nie - nie martw się, razem coś wybierzemy. Do każdego rodzaju sesji mam po kilka miejsc.

Wstępnej obróbce zostają poddane wszystkie fotografie, by przy podglądowych miniaturkach Klient miał świadomość jak mniej więcej będą się one prezentować. Po wybraniu konkretnych zdjęć dalszej obróbce i dopieszczeniu zostają poddane tylko wybrane fotografie. Inaczej jest w przypadku pakietu SPECIAL sesji miłosnej - tam obróbce od razu zostają poddane wszystkie fotografie, ponieważ nie ma tam ograniczonej ilości.

Pogoda to jeden z tych aspektów, na który nie mamy wpływu. Jeśli pogoda nie dopisze przed wybraniem się na sesję - bez problemu możemy zmienić termin na inny.

Podczas sesji powstaje od 500 do nawet 1500 zdjęć, z których jestem w stanie wyciągnąć od 100 do nawet 300 różnych ujęć.

Od wielu miesięcy nie wykonuję takich zdjęć. Jedyna forma to TFP, gdzie zapłatą jest czas modelki, który mi poświęca, jednak nawet tego typu sesję wykonuję raczej z własnej inicjatywy.

Zdjęcia otrzymasz od 7 do 30 dni roboczych od wykonania sesji w wybrany przez siebie wcześniej sposób: link, dysk, odbitki. Czas wysyłki nie jest tutaj wliczany.