SESJA CIĄŻOWA
• w celu rezerwacji terminu proszę o kontakt mailowy lub przez stronę na facebooku - Katie Moon
• termin rezerwowany jest wyłącznie poprzez wpłacenie zaliczki w wysokości 30% ceny pakietu
• pakiety można rozszerzyć o dodatkowe, obrobione i wyretuszowane ujęcia w cenie 15 zł/sztuka
• ujęcia wybierane są przez Klienta na podstawie wysłanych miniaturek wcześniej wyselekcjonowanych przez Fotografa zdjęć
• ceny dotyczą miasta Katowice oraz najbliższej okolicy, powyżej 30km doliczany jest koszt dojazdu
• pakiety można rozszerzyć o dodatkowe produkty tj. odbitki, płyta CD, pendrive, fotoalbum, fotokalendarz, fotoksiążka, fotoobraz czy fotoboard
• odebranie produktów możliwe na terenie Katowic, wysyłka dodatkowo płatna1. Przeczytanie regulaminu jest obowiązkowe przed wykonaniem sesji zdjęciowej. Wykonanie opłat jest równoznaczne z akceptacją warunków umieszczonych w regulaminie I nie zwalnia z potencjalnych konsekwencji
2. Warunkiem rezerwacji terminu jest wpłata zadatku w wysokości 30% całej należności w terminie minimum 7 dni poprzedzających sesję fotograficzną.
3. W przypadku rezygnacji z sesji lub niepojawieniu się na niej zadatek nie jest zwracany.
4. Klient zobowiązuje się uregulować pozostałą należność (70% całego wynagrodzenia) w terminie do 7 dni po wykonaniu usługi na konto bankowe.
5. Po dokonaniu rezerwacji istnieje jednorazowa możliwość zmiany terminu ze strony Klienta, jak i Fotografa.
6. Przekazanie gotowego dzieła nastąpi w terminie maksymalnie 90 dni od daty wykonania. Fotograf zastrzega sobie prawo do oddania dzieła po upłynięciu wyznaczonego terminu po wcześniejszym poinformowaniu Klienta.
7. Maksymalnie 14 dni po sesji Klient otrzymuje miniaturki wcześniej wyselekcjonowanych przez Fotografa surowych ujęć.
8. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 10 zł/szt.
9. Wybrane ujęcia Klient otrzymuje w formacie JPEG/.JPG we wcześniej wybrany sposób (mail, dysk, pendrive, odbitki, płyta)
10. Fotograf zastrzega sobie prawo do oddania Klientowi dzieła w formie plików surowych (RAW) oraz niepoddanych obróbce graficznej, retuszowi.
11. Fotograf zastrzega wyłączność do obróbki i modyfikacji graficznych zdjęć. Zabrania się jakiejkolwiek ingerencji w strukturę/treść zdjęć, łącznie z kadrowaniem, zmianą kolorystyki, stosowaniem filtrów, a w szczególności usuwaniem znaku wodnego fotografa, jeżeli takowy znajduje się na fotografiach.
12. Zdjęcia przekazywane są dopiero po uiszczeniu całości kwoty.
13. Fotograf, polegając na własnym zmyśle estetyki, decyduje o finalnym wyglądzie fotografii, włączając w to konwersję kolorowych zdjęć do czerni i bieli oraz zakres i natężenie retuszu. Klient oświadcza, iż zapoznał się ze sposobem pracy oraz stylem Fotografa.
14. Wykorzystując zdjęcia w celach prezentacji, Klient zobowiązuje się do wskazania imienia i nazwiska i/lub strony internetowej Fotografa.
15. Kopia powyższego regulaminu zostaje również przekazana klientowi.Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66. § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
© Zaula for Katie Moon, 2019-2021