SESJA MIŁOSNA
• w celu rezerwacji terminu proszę o kontakt mailowy lub przez stronę na facebooku - Katie Moon
• termin rezerwowany jest wyłącznie poprzez wpłacenie zaliczki w wysokości 30% ceny pakietu
• pakiety można rozszerzyć o dodatkowe, obrobione i wyretuszowane ujęcia w cenie 10 zł/sztuka
• ujęcia wybierane są przez Klienta na podstawie wysłanych miniaturek wcześniej wyselekcjonowanych przez Fotografa zdjęć
• ceny dotyczą miasta Katowice oraz najbliższej okolicy, powyżej 30km doliczany jest koszt dojazdu
• pakiety można rozszerzyć o dodatkowe produkty tj. odbitki, płyta CD, pendrive, fotoalbum, fotokalendarz, fotoksiążka, fotoobraz czy fotoboard
• odebranie produktów możliwe na terenie Katowic, wysyłka dodatkowo płatna
1. Przeczytanie regulaminu jest obowiązkowe przed wykonaniem sesji zdjęciowej. Wykonanie opłat jest równoznaczne z akceptacją warunków umieszczonych w regulaminie I nie zwalnia z potencjalnych konsekwencji
2. Warunkiem rezerwacji terminu jest wpłata zadatku w wysokości 30% całej należności w terminie minimum 7 dni poprzedzających sesję fotograficzną.
3. W przypadku rezygnacji z sesji lub niepojawieniu się na niej zadatek nie jest zwracany.
4. Klient zobowiązuje się uregulować pozostałą należność (70% całego wynagrodzenia) w terminie do 7 dni po wykonaniu usługi na konto bankowe.
5. Po dokonaniu rezerwacji istnieje jednorazowa możliwość zmiany terminu ze strony Klienta, jak i Fotografa.
6. Przekazanie gotowego dzieła nastąpi w terminie maksymalnie 90 dni od daty wykonania. Fotograf zastrzega sobie prawo do oddania dzieła po upłynięciu wyznaczonego terminu po wcześniejszym poinformowaniu Klienta.
7. Maksymalnie 7 dni po sesji Klient otrzymuje miniaturki wcześniej wyselekcjonowanych przez Fotografa surowych ujęć.
8. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 10 zł/szt.
9. Wybrane ujęcia Klient otrzymuje w formacie JPEG/.JPG we wcześniej wybrany sposób (mail, dysk, pendrive, odbitki, płyta)
10. Fotograf zastrzega sobie prawo do oddania Klientowi dzieła w formie plików surowych (RAW) oraz niepoddanych obróbce graficznej, retuszowi.
11. Fotograf zastrzega wyłączność do obróbki i modyfikacji graficznych zdjęć. Zabrania się jakiejkolwiek ingerencji w strukturę/treść zdjęć, łącznie z kadrowaniem, zmianą kolorystyki, stosowaniem filtrów, a w szczególności usuwaniem znaku wodnego fotografa, jeżeli takowy znajduje się na fotografiach.
12. Zdjęcia przekazywane są dopiero po uiszczeniu całości kwoty.
13. Fotograf, polegając na własnym zmyśle estetyki, decyduje o finalnym wyglądzie fotografii, włączając w to konwersję kolorowych zdjęć do czerni i bieli oraz zakres i natężenie retuszu. Klient oświadcza, iż zapoznał się ze sposobem pracy oraz stylem Fotografa.
14. Wykorzystując zdjęcia w celach prezentacji, Klient zobowiązuje się do wskazania imienia i nazwiska i/lub strony internetowej Fotografa.
15. Kopia powyższego regulaminu zostaje również przekazana klientowi.Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66. § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.
© Zaula for Katie Moon, 2019